Carmatix - jesteśmy nowoczesną firmą zajmującą się wynajmem samochodów.

Naszym priorytetem jest dostarczanie rozwiązań w maksymalnie uproszczonej formie. Wynajmujemy różne samochody, ale tylko nowe, na gwarancji producenta, z pełnym serwisem oponami i ubezpieczeniem,
w różnych wersjach wyposażenia. Samochód wybieramy na zlecenie Klienta, za korzystanie z samochodu wystawiamy jedną zbiorczą fakturę VAT miesięcznie.

Samochody wynajmujemy firmom i osobom fizycznym;
Wynajmujemy z opcją wykupu lub bez;
Masz problemy z BIG lub KRD, nie masz zdolności kredytowej i udokumentowanych dochodów,  napisz lub zadzwoń – bądź z nami szczery i otwarty, zapraszamy do naszego wynajmu.

Dbamy o Twoją wygodę i komfort – zapewniamy w pełni elastyczną ofertę wynajmu samochodu. Stawiamy na bezpieczeństwo i nowoczesne rozwiązania, ułatwiające finalizację niezbędnych procedur wynajmu.

Szybkie załatwienie formalności online to nasz kolejny atut. Skracamy maksymalnie czas na przygotowanie dokumentacji. Jednak najważniejszym krokiem aby rozpocząć jest pierwszy kontakt, kiedy rozmawiamy
o Twoich potrzebach – w oparciu o informacje, jakie nam przekażesz będziemy mogli doradzić wybór najbardziej odpowiedniego samochodu.

W Carmatix wynajmiesz samochód, jakiego szukasz, który zapewni Ci komfort i niskie opłaty – wybór i decyzja co do konkretnego auta należy do Ciebie. 

Jeżeli masz jakieś pytania lub potrzebujesz auta, którego obecnie nie mamy w naszej ofercie – skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie. Na pewno sprostamy Twoim oczekiwaniom i przygotujemy specjalna ofertę tylko dla Ciebie .
Infolinia: +48 668 588 400

Czynna pon – pt w godzinach 10:00-18:00 – Weekendy nieczynne