Wybierasz auto z naszej oferty – lub dowolne inne, w aktualnej ofercie dealera danej marki. Kontaktujesz się z Carmatix przez +48 668 588 400 lub biuro@carmatix.pl, ustalamy warunki wynajmu i miesięczną opłatę, podpisujesz z nami jasną i przejrzystą umowę online. My następnie kupujemy wybrane przez Ciebie auto i udostępniamy je Tobie do korzystania i cieszenia się przez cały okres umowy.

1

WYBIERZ AUTO
i okres wynajmu

2

Uzgodnij warunki
i płatności

3

Podpisz umowę
i wpłać wpłatę własną

4
Odbierz auto

Kwota wykupu samochodu na własność, zwrot auta lub wymiana na nowe

Wynajmujemy tylko nowe auta, w najlepszej cenie. Współpracujemy z sieciami dealerów w całej Polsce. Negocjujemy najlepsze warunki i rabaty. Wszystkie nasze auta posiadają gwarancję producenta oraz pełen serwis opony i ubezpieczenie (OC, AC, NW). 

Masz problemy z BIG lub KRD, nie masz zdolności kredytowej i udokumentowanych dochodów, napisz lub zadzwoń – bądź z nami szczery i otwarty, zapraszamy do naszego wynajmu. Możesz jeździć wymarzonym nowym samochodem a potem przejąć go na własność bez zbędnych formalności.

Zawsze jeżeli masz jakieś pytania lub czegoś nie rozumiesz możesz się z nami skontaktować dzwoniąc na infolinię +48 668 588 400 (poniedziałek – piątek w godz. 10-18) lub przesłać zapytanie na biuro@carmatix.pl. Zapraszamy do kontaktu. Dla nas liczy się Twój czas, Twoje zadowolenie i bezpieczeństwo.